سال اول دوشنبه 07 اسفند 1402

INFO@ATIYEHMARDOM.COM

دوشنبه 16 بهمن 1402 ، 30 : 20

کد خبر :

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس:

دولت سیزدهم، انقلاب را به مردم برگرداند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس:
دولت سیزدهم، انقلاب را به مردم برگرداند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: هرکجا که مردم وارد صحنه شدند انقلاب پیروز شد و کارها به درستی پیش رفت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، اسماعیل قزل سفلی در جمع اقشار مختلف شهرستان خرم بید افزود: علت برخی عقب ماندگی ها در کشور این است که به مردم و جوانان اعتماد نکردیم و در برخی حوزه ها آنها کنار گذاشتیم اما این دولت آمده که انقلاب را به دست مردم بسپارد اما نیاز است که بیش از گذشته در کنار هم قرار بگیریم.
 
وی ادامه داد: باید اختلافات را کنار بگذاریم، همه مشکلات با در کنار هم قرار گرفتن و کمک کردن قابل حل است اما زمان و فرصت هم می خواهد.
 
او اظهار کرد: این دولت آمده که بار دیگر انقلاب را بر دست مردم قرار دهد؛ انقلاب برگرفته از بطن مردم، تثیت شده و استمرار یافته با مردم است.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: در این غفلت های چهار دهه گذشته هرجا که مردم را کنار گذاشتیم عقب ماندیم، آنجا که مردم در اقتصاد نامحرم شد نتیجه شد رشد فساد اما آنجا که به مردم اعتماد کردیم نتیجه شد شد محرومیت زدایی در روستاها و توجه به محرومان.
 
قزل سفلی، ضمن گرامیداشت پیروی انقلاب اسلامی و تبریک دهه مبارک فجر افزود: به عقیده کارشناسان انقلاب اسلامی ایران، انقلاب فرانسه و انقلاب شوروی، سه انقلاب موفق هستند.
 
وی ادامه داد: اما کارشناسان علوم سیاسی تنها از یک انقلاب به عنوان انقلاب کامل یاد می‌کنند چرا که در پدید آمدن هر انقلاب چهار مولفه ایدئولوژی، رهبری، مردم و عناصر سازمان نقش دارند.
 
او اظهار کرد: هیچ انقلابی در دنیا به عمر 30 سالگی خود نرسید و تنها انقلاب اسلامی ایران است که در کنار داشتن چهار مولفه مذکور امروز در آستانه چهل و پنجمین سالگرد پیروزی خود قرار دارد.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: در همه انقلاب ها یک چیز واضح است، همراهی مردم که در صدر اسلام هم بود و آن چیزی که کمک کرده به پدید آمدن انقلاب این بود که امام راحل در سال های 41 و 42 مردم را به صحنه آورد و این اتفاق عامل شتاب دهنده در پیروزی انقلاب بود.
 
قزل سفلی افزود: امروز جبهه استکبار در لایه های مختلف و پیچیده به جنگ مردم و نظام آمده و می خواهند مردم را نسبت به گذشته پشیمان و نسبت به آینده ناامید و فضای حال را هم آشفته کنند تا کسی نتواند تمرکز کند.


سرخط اخبار سیاسی

پربازدیدترین ها