سال اول شنبه 26 خرداد 1403

INFO@ATIYEHMARDOM.COM

جمعه 13 بهمن 1402 ، 0 : 12

کد خبر :

شهردار کلان‌شهر شیراز مطرح کرد؛

همدلی و اتحاد درراستای امیدآفرینی


شهردار کلان‌شهر شیراز مطرح کرد؛

 همدلی و اتحاد درراستای امیدآفرینی

شهردار کلان‌شهر شیراز در آیین افتتاح و آغار عملیات اجرایی ۳۴ پروژه شهرداری  گفت:  یک بسته ۵۰ هزار میلیارد تومانی پروژه درراستای امیدآفرینی در دهه فجر تعریف شد که امروز این بسته به بیش از ۵۸ هزار میلیارد تومان افزایش یافته و تشان از همدلی و اتحاد مردم و مسئولان فارس و شیراز دارد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، محمدحسن اسدی در آیین افتتاح و آغار عملیات اجرایی ۳۴ پروژه شهرداری شیراز با اعتبار ۶۷۱۲.۷ میلیارد تومان اظهار کرد: شهرداری شيراز چهار ماه پیش و در حاشیه دومین سفر هیئت دولت به استان فارس، در قالب برنامه مهر تا مهر، شهرداری شیراز ۲۱ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان پروژه تقدیم مردم این کلان‌شهر کرد.

وی ادامه داد: درراستای امیدآفرینی نیز یک بسته ۵۰ هزار میلیارد تومانی شامل ۲۰ هزار میلیارد تومان افتتاح پروژه و ۳۰ هزار میلیارد تومان کلنگ زنی پروژه تعریف شد که امروز این بسته ۵۰ هزار میلیارد تومانی به بیش از ۵۸ هزار میلیارد تومان افزایش یافته که نشان از همدلی و اتحاد مردم و مسئولان فارس و شیراز دارد.

شهردار کلان‌شهر شیراز همچنین از حمایت‌ دستگاه‌های اجرایی، خصوصی و خدمات رسان در همراهی برای ارائه این پروژه‌ها تقدیر کرد.

اسدی در خصوص محور جنوبی بزرگراه آیت‌الله محی‌الدین حائری شیرازی که در سفر وزیر دادگستری به بهره‌برداری رسید، گفت: این بزرگراه به طول ۸ کیلومتر و ۴ تونل به ارزش سه هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان تقدیم مردم شیراز شد.

شهردار شیراز به بهره‌برداری سالن ورزشی تنیس روی میز بعثت به عنوان اولین سالن تخصصی در شیراز، عنوان کرد: به سهم خود از قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص)، پیمانکاران و موسساتی که ما در اجرای این پروژه‌ها همراهی کردند، صمیمانه قدردانی می‌کنم.


سرخط اخبار اقتصادی

پربازدیدترین ها