سال اول دوشنبه 07 اسفند 1402

INFO@ATIYEHMARDOM.COM

دوشنبه 02 بهمن 1402 ، 28 : 19

کد خبر :

معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استانداری فارس تاکید کرد:

آموزش وپرورش فارس در روز ۱۱ اسفندماه نقش مهمی برعهده دارد

معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استانداری فارس تاکید کرد:
آموزش وپرورش فارس در روز ۱۱ اسفندماه نقش مهمی برعهده دارد
معاون استاندار و رییس ستاد انتخابات استان فارس گفت: دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس انتخابات مجلس خبرگان رهبری در روز جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ برگزار می شود و آموزش وپرورش فارس هم در اجرا و هم در مشارکت حداکثری نقش بسیار مهمی را برعهده دارد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس،  اسماعیل قزل سفلی در نشست با اعضای هیات استانی اندیشه ورز مشارکت حداکثری در انتخابات آموزش وپرورش فارس گفت: درخصوص برگزاری انتخابات تمهیدات بسیار مناسبی در استان فارس پیش بینی شده است.

وی گفت: از مدت ها قبل گروههای متعددی که در جامعه اثرگذار هستند مشخص و‌ جلسات متعددی با انها برگزار شده است وسخنان آنها شنیده شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: یکی از گروههای اثرگذار و مهم جامعه ، اموزش و پرورش شامل معلمان و دانش آموزان هستند که هم در مشارکت و هم در اجرای انتخابات بسیار موثر می باشند.

رییس ستاد انتخابات استان فارس راه اندازی هیات های اندیشه ورز مشارکت حداکثری درانتخابات در آموزش وپرورش استان را ابتکار مناسبی دانست و بر اثرگذاری این نوع رفتارها بر جامعه تاکید کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: دشمن تمام تلاش خود را بر القای ناامیدی در جامعه معطوف کرده وسعی دارد تا با این کار از میزان مشارکت مردم در انتخابات بکاهد.

رییس ستاد انتخابات استان فارس ادامه داد: مردم ما هوشیار هستند و نشان دادند توطئه های دشمن را نقش بر آب خواهند کرد اما مسوولین نیز در این زمینه باید هوشمندانه حرکت کنند.


سرخط اخبار سیاسی

پربازدیدترین ها