سال اول دوشنبه 07 اسفند 1402

INFO@ATIYEHMARDOM.COM

سه شنبه 19 دی 1402 ، 0 : 12

کد خبر :

در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مطرح شد:

اخطار استاندار به دستگاه های خدمات رسان

در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مطرح شد:

اخطار استاندار به دستگاه های خدمات رسان

محمدهادی ایمانیه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خطاب به دستگاه های خدمات رسان بویژه آب، برق و گاز گفت: به هیچ وجه و بدون هماهنگی قبلی با کارگروه تسهیل، اجازه مسدود کردن حساب های بخش خصوصی به دلیل بدهی را ندارید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس پانصد و شصت و دومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید عصر امروز به ریاست محمدهادی ایمانیه استاندار فارس در سالن شهید قاضی استانداری برگزار و مشکلات ۲۳ بنگاه اقتصادی و تولیدی فارس بررسی و تصمیمات لازم برای حل مشکلات آنان اتخاذ شد.

 

 

استاندار فارس در جریان این جلسه با اشاره بر اینکه، برای حل مشکلات واحدهای تولیدی و تسهیل در امور ایشان مکلف به همکاری و هم افزایی هستیم، اظهار داشت: وحدت کلمه در دستگاه های دولتی یکی از ارکان اصلی رفع مشکلات و تسهیل در امور تولیدکنندگان و بنگاه های اقتصادی است؛ لذا تصمیم واحد در کمیته های کارشناسی اتخاذ شود سپس راه‌های حل مشکلات پیش روی تولیدکنندگان در این جلسه پیشنهاد شود.

 

 

ایمانیه از رویکرد دولت سیزدهم برای حل مشکلات بنگاه های تولیدی و رفع موانع و مشکلات ایشان سخن گفت و افزود: بخش دولتی تلاش می کنید راه را برای سرمایه گذاران باز کند اما بخش خصوصی هم باید با تمام قوا به میدان بیاید.

 

وی، خطاب به دستگاه های دولتی و خدمات رسان بویژه دستگاه هایی همچون آب، برق و گاز اخطار داد که بدون هماهنگی قبلی با کارگروه تسهیل اجازه مسدود کردن حساب های بخش خصوصی را به دلیل بدهی ندارند؛ البته در کارگروه نیز منطقی و منصفانه تصمیم گیری خواهد شد.

 

نماینده عالی دولت در فارس بر ضرورت بررسی و رصد میزان تحقق مصوبات این کارگروه تاکید کرد و افزود: معتقدم باید مصوبات تا حصول کامل نتیجه پیگیری شود، در صورتی که مصوبه ای وجود داشته که عملیاتی شدن آن در شرایط فعلی غیر ممکن است می بایست آن را در جلسه کارگروه مجددا مطرح و اصلاح کرد.


سرخط اخبار اقتصادی

پربازدیدترین ها