سال اول دوشنبه 07 اسفند 1402

INFO@ATIYEHMARDOM.COM

سه شنبه 19 دی 1402 ، 0 : 12

کد خبر :

شهردار کلان‌شهر در آیین تجلیل از مادران شهدا:

مادران شهدا والاترین جلوه‌های ایثار هستند/ تأسی مدیریت شهری شیراز از فرهنگ ایثار

 
شهردار کلان‌شهر در آیین تجلیل از مادران شهدا:
مادران شهدا والاترین جلوه‌های ایثار هستند/ تأسی مدیریت شهری شیراز از فرهنگ ایثار
شهردار کلان‌شهر شیراز گفت: مادران گرانقدر شهدا در فراق جگرگوشه‌های خود به‌عنوان بزرگترین سرمایه‌های زندگی‌شان ایستادگی و فرهنگ ایثار و مقاومت را متبلور کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، محمدحسن اسدی در آیین تجلیل از مقام مادران شهدای گرانقدر شیراز تحت عنوان آیه‌های بهشت که به میزبانی شهرداری منطقه ۶ و حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهدای شهرداری شیراز برگزار شد، با ابراز خرسندی از میزبانی مادران گرانقدر شهدای شیراز مظهر قهرمانی و ایثار اظهار کرد: امروز میزبان مادرانی هستیم که گرچه قدوقامت آن‌ها چند دهه در فراق فرزندان خود خمیده و شکست، اما با استواری پای آرمان‌های فرزندان شهیدشان ایستادند.

وی افزود: مادران گرانقدر شهدا در فراق جگرگوشه‌های خود به‌عنوان بزرگترین سرمایه‌های زندگی‌شان ایستادگی و فرهنگ ایثار و مقاومت را متبلور کردند.

 شهردار کلان‌شهر شیراز با تصریح بر رسالت زینبی مادران شهدا گفت: مادران شهدا در عمل به رسالت زینبی(س) والاترین جلوه ایثار هستند.

اسدی با گرامیداشت شهدای عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی، تصریح کرد: یاد و نام شهدا همیشه زنده و جاودان هستند‌.

 این مقام ارشد مدیریت شهری شیراز با تصریح بر اقتدار جمهوری اسلامی خاطرنشان کرد: این اقتدار مرهون امامین انقلاب اسلامی و رشادت و جانفشانی شهدای گرانقدر و خانواده شهداست.

شهردار شیراز در خاتمه سخنان خود در جمع مادران شهدای گرانقدر با بیان اینکه امروز شورای اسلامی شهر و شهرداری این کلان‌شهر با تأسی از فرهنگ ایثار و شهادت مشغول خدمت‌رسانی به مردم و ایجاد امیدآفرینی در جامعه است، از اقدامات شبانه‌روزی سخن گفت و عنوان کرد: امروز شیراز به یک کارگاه سازندگی بزرگ شهری تبدیل شده است.

مادران شهدا گنجینه‌های ارزشمند انقلاب اسلامی هستند

شهردار منطقه ۶ شیراز نیز با بیان اینکه مادران شهدا گنجینه‌های ارزشمند انقلاب اسلامی هستند، اظهار کرد: مقام والای مادران شهدا که فرزندان گرامی خود را برای دفاع از این مرزوبوم راهی میدان‌های دفاع مقدس کردند، ارج می‌نهیم.
 
مسعود قادری تصریح کرد: امروز همه ما وظیفه داریم ادامه‌دهنده راه شهیدان باشیم؛ چراکه مادران شهدا با بصیرت در راه ولایت، صبر و فداکاری خود شهدا را در رسیدن به آرمان‌های انقلاب اسلامی یاری داده‌اند.


سرخط اخبار اقتصادی

پربازدیدترین ها