سال اول دوشنبه 07 اسفند 1402

INFO@ATIYEHMARDOM.COM

سه شنبه 05 دی 1402 ، 31 : 20

کد خبر :

مشاور وزیر کشور:

زنجیره اطلاع رسانی تشکیل شود

مشاور وزیر کشور:
زنجیره اطلاع رسانی تشکیل شود
مشاور وزیر و رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور خواستار راه اندازی زنجیره اطلاع رسانی به منظور تنویر افکار عمومی و خنثی سازی توطئه های دشمنان شد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، افشار دارابی روز سه شنبه در نشست تخصصی "روابط عمومی پویا زمینه ساز انتخابات مطلوب" با عرض تسلیت بمناسبت شهادت سردار شهید سید رضی موسوی اظهار داشت: ترور ناجوانمردانه سرداران رشید اسلام موجب تحکیم و پیروزی جبهه مقاومت خواهد شد.

او با تاکید براین موضوع که شمارش معکوس برای ساعت صفر اسراییل جنایتکار فرارسیده است، بیان داشت: رژیم غاصب صهیونیستی مظهر رفتار ددمنشانه در جهان است و جنایات بیشماری را رقم زده که در تاریخ ثبت شده است.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور با اشاره به این موضوع که عملکرد محور مقاومت سبب شده رژیم غاصب صهیونیستی زمین گیر شود، اظهار کرد: جبهه پرتوان مقاومت در راستای شکست همیشگی اسراییل غاصب نقش ارزنده ای دارند و محاسبات دشمنان را نقش بر آب کرده و هیمنه پوشالی اشغالگران قدس را فروریخته است.

دارابی در بخش دیگری از سخنانش عملکرد مجموعه استانداری فارس در رسفر ریاست جمهوری و اطلاع رسانی مطلوب توصیف کرد و افزود: مصاف با رسانه های معاند از گذرگاه عملکرد موثر روابط عمومی ها و با هم افزایی رسانه ها عبور می کند.
وی خواستار بازشناسی تکنیک ها و تاکتیک های روابط عمومی از سوی فعالان این حوزه شد و اضافه کرد: در آستانه انتخابات رسالت روابط عمومی ها پررنگ تر از همیشه است و انتظار می رود نسبت به کار پراهمیت و تاثیرگذار خود اشراف بیشتری یابند.

دارابی به فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره کرد و بیان داشت: رعایت مولفه های رقابت، امنیت، سلامت و مشارکت در انتخابات ضروری است.

وی تقویت مشارکت حداکثری را مهمترین رسالت روابط عمومی ها برشمرد و بیان داشت: مشارکت مردم در پرتو جهاد تبیین، زمینه ساز تعالی کشور است و به تحولات مثبت می انجامد.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور در ادامه خاطرنشان کرد: مقابله با جنگ های ترکیبی، هویتی و شناختی به ویژه در مساله انتخابات یکی از رسالت های روابط عمومی ها است که باید نسبت به این موضوع اشراف یابند.

دارابی همچنین خواستار راه اندازی زنجیره اطلاع رسانی و تبلیغات شد و خاطرنشان کرد: علاوه بر ایجاد زنجیره روابط عمومی ها، سکوهای انتشار اخبار هم به منظور اثرگذاری مفید باید به یکدیگر متصل شوند.


سرخط اخبار سیاسی

پربازدیدترین ها