سال اول يكشنبه 12 آذر 1402

INFO@ATIYEHMARDOM.COM

سه شنبه 23 آبان 1402 ، 0 : 12

کد خبر :

مدیر کل راه و شهرسازی فارس با اشاره به سفر دوم رییس جمهور به فارس ;

معرفی ۴ شهرستان برتر فارس در زمینه اجرای طرح نهضت ملی مسکن

مدیر کل راه و شهرسازی فارس با اشاره به سفر دوم رییس جمهور به فارس و ابراز رضایت از روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در این استان گفت: بر همین اساس و به دنبال ارزیابی عملکرد ٣٧ شهرستان استان، چهار شهرستان برتر در زمینه اجرای این طرح معرفی و تقدیر شدند.
به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، (فارس)، محمود رضا طالبان مدیر کل راه و شهرسازی فارس گفت: مجموعه اقدامات انجام شده سبب شد که استان فارس در بحث تامین زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن جایگاه نخست را در کشور از آن خود کند.
وی ادامه داد: بررسی میزان پیشرفت و یاعدم پیشرفت این طرح در تمام شهرستان‌های استان منجر به این شد که چهار شهرستانی که بیشترین عملکرد مثبت و موفقیت را در اجرای این طرح داشته‌اند شناسایی و معرفی شوند.
مدیر کل راه و شهرسازی فارس گفت: بر این اساس، شهرستان‌های آباده، ارسنجان، اقلید و زرین دشت با توجه به تامین زمین برای متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن و اجرای مطلوب طرح مذکور، به عنوان شهرستان‌های برتر انتخاب و از عوامل دست اندرکار اعم از فرمانداران و روسای ادارات راه و شهرسازی و بنیاد مسکن این شهرستان‌ها از سوی استاندار فارس تقدیر به عمل آمد.
طالبان افزود: با توجه به پیشرفت فیزیکی طرح نهضت ملی مسکن در چهار شهرستان مذکور، می‌توان امیدوار بود که تا پایان امسال شاهد تکمیل و واگذاری تعداد قابل توجهی از واحدهای مسکونی به متقاضیان باشیم.


سرخط اخبار اقتصادی

پربازدیدترین ها